Šiandien
Leidiniai


Šluotos partneriai

 

naujesni nutikimai...
Pats sau sutuoktinis
22-mečiai Bostono gyventojai Alanas Kinkeidas ir jo išrinktoji Nensi draugavo tiesiogine žodžio prasme nuo gimimo ir beveik niekada nebuvo išsiskyrę. Ir štai jie nusprendė tuoktis. Bet vestuvių dieną įvyko tragedija - Nensi mirė nuo širdies priepuolio tiesiog bažnyčioje. Alanas vos neišprotėjo ir po mėnesio kreipėsi į amerikiečių chirurgus su neįprastu prašymu: padaryti plastinę operaciją ir paversti jį panašų į savo sužadėtinę. Sulaukęs neigiamo atsakymo dėl prieštaraujančių gydytojų etikos normų, Alanas rado vieną švedų chirurgą, kuris sutiko atlikti jo „užsakymą“.
Po dešimties kankinančių operacijų Alanas tapo tiesiog veidrodiniu Nensi atvaizdu. Buvo įmanoma padaryti dar ir dėl to, kad jie buvo vienodo ūgio ir panašaus kūno sudėjimo. Dabar jam beliko persirašyti tik mylimosios vardą ir pavardę. „Žinau, tai sunku patikėti, bet šiandien aš vėl jaučiuosi laimingas, - sako Alanas-Nensi. Kai žiūriu į veidrodį, vėl matau savo Nensi veidą. Mes nesiskirsime iki gyvenimo pabaigos.
Suvalgyk merginą!
Nuogos merginos vietoje lėkščių - tokia vakariene garsėja South Ireland Bar Hanoveryje. Ant stalo „patiekiamos“ apnuogintos merginos. Jų kūnai, kaip didelės lėkštės, meniškai serviruotos japonų patiekalais: džiūvėsių gabaliukais, ryžiais, žalumynų lapais, japoniškais prieskoniais. Apšilimui paduodama sake. Visa egzotiška vakarienė tęsiasi apie tris valandas. Kiekvieną merginą „valgo“ šeši žmonės, o atrakcijos pabaigoje ant krūtinės lieka tik dvi rožės, o intymioje vietoje - puokštė orchidėjų.
Atrasta gyvybė kosmose
Nacionalinio Britanijos kosminio centro mokslinio skyriaus direktorius Polas Mardinas neseniai pareiškė, kad dvejose planetose-palydovėse, neseniai mokslininkų atrastose Mergelės ir Didžiųjų Grįžulio Ratų žvaigždynuose, gali egzistuoti gyvi organizmai. Tenykščiai gyventojai vargu ar panašūs į mus. Atsižvelgiant į didžiulę atmosferos trauką tarp planetų, galima įtarti, kad jie yra už mus žemesni, ir auga ne aukštyn, o į plotį.
Smauglys vagis
Viename Spotsilvanijos miestelio kalėjimo kameroje yra uždarytas smauglys. Jo pakliuvimo kaltininkas yra šeimininkas, pavogęs 1250 dolerius, kuriuos suvalgydino pusantro metro ilgio smaugliui, įmaišęs pinigus į įprastą maistą. Smauglys bus uždarytas tiek laiko, kol pinigai iš jo neiškris su išmatomis.
Muzika keičia formą
Apvalios kompaktinės plokštelės jau tampa nebemadingos. Tokią muzikos produkcijos ateitį pronozuoja viena Berlyno įrašų studijų, kuri pradėjo leisti plokšteles pačių įvairiausių formų nuo bulvių traškučių iki Laisvės statulos. Taip pat ruošiasi išleisti hamburgerio formos plokštelę pagal firmos „Burger King“ užsakymą ir „Queen“ grupės albumą „Q“ raidės formos. Matyt, jų turinys turės mažiausiai reikšmės.
Pabučiuok beždžionę!
Viskas prasidėjo nuo to, kai viena iš Los Andželo zoologijos sodo lankytojų priėjo labai arti narvo, o įsidrasinęs orangutangas Toni pabučiavo jai į veidą. Po dviejų dienų ta moteris loterijoje išlošė 4 milijonus dolerių, ir duodama interviu, neužmiršo priminti, kad būtent beždžionės bučinys ją padarė laiminga. Dabar laimės ištroškę aistruoliai pasiruošę įlįsti į Toni narvą, o laimingųjų, kuriuos pabučiavo beždžionė, skaičius auga: po trijų dienų Viljamą Retą paskyrė kompanijos, kurioje jis dirba, viceprezidentu; Emiliui Vardsonui kažkokiu stebuklingu būdu dingo artritas, o dar vienas pabučiuotasis, išlipęs iš narvo nuvyko į Las Vegasą ir ten išlošė ...770 tūkstančių dolerių!
Su vėjeliu į dausas
Amerikietė Roza Martin iš Tivertono miestelio savo paskutinius trisdešimt metų nesiskyrė su numylėtu automobiliu. Po nesėkmingos klubo operacijos ji liko invalidė, ir automobilis jai tapo pagrindine judėjimo priemone. Roza neįsivaizdavo savęs be numylėtinio net ir po mirties. Kai 84 metų senutė numirė ištikus širdies priepuoliui, vaikai, vykdydami paskutinę valią, į duobę ją nuleido su automobiliu.
Gyvos dovanos
Originalų pažinčių būdą išrado amerikietė Natali Uoles: savo draugų prašė į jos gimtadienį, vietoj dovanų, atsivesti po nevedusį jauną vyrą. Gyvos „dovanos“ buvo perrištos kaspinais, todėl gerai išsiskyrė kompanijoje. Natali per vakarą spėjo su kiekvienu pabendrauti (jų buvo 25). „Kad jie paskambintų, kiekvienam daviau savo telefono numerį, sako Natali. Tada mes galėsime artimiau susipažinti. Kas žino, galbūt tarp jų aš rasiu vienintelį vyrą, su kuriuo nenorėsiu išsiskirti. O jeigu ne, lauksiu kitos gimimo dienos ir kitų „gyvų“ dovanų.
Dvokiantys batai
Vienuolikmetė amerikietė Čelsi Urs nugalėjo viename originaliausių - labiausiai dvokiančių senų batų - konkurse. Dabar jos nunešioti seni, išklypę batai laikomi Vermonto kvapų muziejuje, hermetiškai uždarytoje stiklinėje vitrinoje. Ji atidaroma tik ypatingais atvejais, paprašius nepatikliems lankytojams.
daugiau tikrų įvykių...

Rašykite mums:

Šluotos korespondencija: Gynėjų g. 4, LT-01109 Vilnius.
Šluotos el. paštas: humor@sluota.com;
karikaturos@gmail.com
Parama tik 2%. kurie Jums nieko nekainuoja

 

blogspot visitor