Šiandien
Leidiniai


Šluotos partneriai

 

naujesni nutikimai...
Išpaikintas vaikas
100 tūkstančių dolerių alimentų per metus nusprendė iš savo tėvų išsireikalauti 21-metis Viktoras Maklinas iš Filadelfijos. Pagrindinis jaunuolio argumentas: iki šiol jį paikino, pildė visus jo norus, neleisdami net pajudinti piršto. O dabar, kai jis suaugo, pasijuto visiškai neprisitaikęs prie gyvenimo. „Ir dabar jie mane stumia į tą žiaurų pasaulį, reikalaudami savarankiškumo“, - skundėsi vaikinas, paduodamas tėvus į teismą. Advokatų manymu, Viktoras turi realių šansų laimėti bylą.
Kanibalo kulinarija
Vienos Olandijos leidyklos knyga „Kanibalų receptai“ tapo bestseleriu. Jos leidėjas, buvęs suomių kilmės policininkas Garri Suunenas, surinko pačių žymiausių kanibalų pasakojimus apie tai, kaip jie valgė žmogieną.Vienas bendraautorių - žymusis amerikiečių kanibalas Džefri Dameras, kuris teismo sprendimu nuteistas iki gyvos galvos. Štai kai kurie receptų pavadinimai: „Pėda skrandžio sulčių padaže“, „Riešas saldžiarūgščiame padaže“, „Bifšteksas iš dubens kaulų“... Knyga yra graibstoma ir skaitoma vos ne kaip geriausias trileris.
Nosis geriau nei žinios
Vieno Amerikos universitetų administracija labai sunerimo, kai sužinojo, jog jų studentė Andžela Armon gautą mokslui paskolą, šešis tūkstančius dolerių, išleido norėdama pataisyti savo išorę, o tiksliau – pakeisti nosies formą. Deja, kaip parodė adminisracijos tyrimai, tai ne vienintelis atvejis. Kai kurios studentės mokymosi paskolą išleidžia savo krūtų didinimui.
Štai ir neišprievartausi!
Iš pradžių 45-metis vairavimo instruktorius buvo apkaltintas savo 18-metės mokinės išprievartavimu ir nuteistas 2 m. 8 mėn. kalėti. Bet apeliacinis teismas atšaukė nuosprendį ir nutarė bylą peržiūrėti dėl tos priežąsties, kad nukentėjusioji į užsiėmimus vaikščiojo aptemptais džinsais, kurių, teismo manymu, neįmanoma numauti be jos sutikimo. Protestuodamos prieš tokią teismo hipotezę moterys juristės į parlamentą atėjo su džinsais, nešdamos plakatą: „ Džinsai – prievartautojo alibi?“
Prisikėlė iš mirusiųjų
1983 metais Niujorko kapinėse artimieji susirinko laidoti ponios Karlson. Staiga, atsisveikinimo metu, giminėms maldaujant: „Velione, atsibusk!..“. Ji atsibudo, atsisėdo karste, nužvelgė susirinkusiuosius. Įvykis buvo džiaugsmingas ir kartu apverktinas: ponios Karlson duktė iš netikėtumo susiūbavo ir... iškeliavo pas Abraomą.
Nuotaka ant ratų
Sulaukęs 40-ies metų, aistringas automobilių mėgėjas Basteras Mitčelas iš Tenesio valstijos(JAV) visiškai nusivylė moterimis. Kiekvieną kartą, kai tik jis rimtai susimąstydavo apie santuoką, sužadėtinė jį palikdavo, įskaudindama jam širdį. Todėl, galų gale, jis nusprendė vesti vienintelę ištikimą jam...mašiną „Mustang GT“. Kai merijoje pamatė užpildytą Mitčelo anketą, suabejojo. Vietoje tėvavardžio buvo įrašytas Henri Fordas, o skiltyje „kraujo grupė“ buvo parašyta 10W-40(tepalo markė). Dėl santuokos registravimo Basteriui buvo atsakyta, kad pagal Tenesio valstijos įstatymą tuoktis gali tik vyras ir moteris. Mitčelas pasipiktino: jeigu Kalifornijoje registruoja vienos lyties santuokas, kodėl jo valstijoje nepradėjus registruoti santuokų su automobiliu?.. Jis nepraranda vilties su kurti šeimą ir dabar bandys šią ceremoniją atlikti bažnyčioje.
Laidotuvių fejerverkas
Lin Tompson iš Sidnėjaus buvo labai linksma ir pilna gyvenimiško džiaugsmo. Todėl ji nusprendė ir po savo mirties artimuosius palinksminti. Savo paskutiniajame prašyme ji nurodė jos pelenais pripildyti petardas ir vietoj įprastų laidotuvių... uždegti fejerverką. Taip kad po jos mirties giminėms teko bendrauti ne su laidotuvių biuru, bet su pirotechnikais. Vakare, po kremavimo, susirinkus 150 svečių ir giminių, ponios Lin palaikai ištirpo ore. Tai mačiusieji pripažino, kad reginys atitiko velionės gyvenimo stilių.
Dvasininkas transvestitas
Kai 59-metis anglas, trijų vaikų tėvas, šešių anūkų senelis, dvasininkas Bilas Perris artimiesiems paskelbė, kad nori pasikeisti lytį, jo žmona Anita, gyvenanti su juo jau 38 metus, sureagavo labai ramiai. Ji pareiškė, kad mylės vyrą, kas jis bebūtų. Dabar Bilas vaikšto į hormonų terapijos kursus ir atsiliepia Dianos vardu. O vietoj santuokinių „žaidimų“ miegamajame jie elgiasi kaip mokyklos draugės, keičiasi drabužiais ir dalinasi kosmetikos paslaptimis...
Višta liemenėlėje
Niujorke pagavo profesionalią supermarketo vagilę. Tai 36 metų Emi Babsker, moteris su didele krūtine. Toji krūtinė ir buvo jos nedarbinių pajamų šaltinis. Visą grobį Emi paprastai įsikišdavo į savo didžiulę liemenėlę ir ramiausiai išeidavo iš parduotuvės. Ji ir šį kartą būtų ramiai išėjusi, bet vagilė susigundė 2 kilogramų šaldyta višta. Nuo šalčio greitai susitraukė kraujagyslės, ir Emi apalpo. Tuoj pribėgo parduotuvės darbuotojas. Norėdamas daryti dirbtinį kvėpavimą, jis atsegė liemenėlę, ir šaldyta višta iškrito tiesiai prie nustebusių pirkėjų kojų.
Gudruolę atgaivino ir tuoj pat nubaudė 150 dolerių bauda.
Mokykitės, vyrai!
Devynmetė Meri Mehoni tapo sensacija kasmetinėse alaus gėrimo varžybose, vykstančiose Australijos mieste Perte. Ji nugalėjo, išgėrusi 6 standartines (0,33 l) skardines alaus per 2 minutes 51 sekundę, ir, lydima aplodismentų, nei kiek nesusvyravusi, nuėjo nuo stalo. Šiose varžybose daugiausiai dalyvauja suaugę vyrai, bet, kadangi Australijoje nėra įstatymo, draudžiančio vaikams gerti mažai alkoholio turinčius gėrimus, dalyvei niekas neprieštaravo. Juolab, kad niekas negalėjo įsivaizduoti mažąją Meri kaip nugalėtoją. Gydytojai šį fenomeną aiškina, kad mergaitės organizmas yra labai atsparus alkoholiui.
Kamasutra bibliotekoje
Amsterdame, raudonųjų žibintų kvartale veikia neįprasta sekso biblioteka. Kiekvienas lankytojas gali užsisakyti ne tik erotinį romaną, senovinį meilės technikos traktatą ar pornografinių paveikslėlių rinkinį, bet ir... paprašyti bibliotekininkės organizuoti praktinius užsiėmimus. Tuo tikslu bibliotekoje dirba nemažai abiejų lyčių darbuotojų.
Verslas iš genitalijų
Kelis Kurtis, laidojimo biuro savininkas iš Sidnėjaus, yra kaltinamas 1650 lavonų kastravimu, uždirbęs iš to daugiau nei milijoną dolerių. Jis pardavinėjo vyriškus lyties organus su kiaušidėmis šešėliniams verslininkams iš Japonijos. Šioje šalyje sudžiovintos ir milteliuose ištrintos vyrų genitalijos yra labai vertinamos kaip ir afrodiziakai. Prieš aštuonerius metus japonų verslininkai, aplankę jo biurą, pasiūlė atidaryti genitalinį verslą: jie mokėjo po 600 dolerių už kiekvieną komplektą. Pats Kurtis nelaikė savo veiksmų nusikalstamais, „juk šiomis kūno dalimis klientai vis tiek negalės pasinaudoti, kur jie bepapultų po mirties“. Viskas išaiškėjo tik po mokesčių inspekcijos patikrinimo. Kurtis taip ir nesugebėjo paaiškinti, iš kur jis gavo tiek daug pinigų.

daugiau tikrų įvykių...

Rašykite mums:

Šluotos korespondencija: Gynėjų g. 4, LT-01109 Vilnius.
Šluotos el. paštas: humor@sluota.com;
karikaturos@gmail.com
Parama tik 2%. kurie Jums nieko nekainuoja

 

blogspot visitor